Konzultace

Marketing naruby Prodejte mi něco_konzultace_marcela vanova_byznysove predstaveni_prodejni rozhovor

Marketing naruby

Marketing naruby je představení vás a vaší nabídky. Součástí je také cesta zákazníka. Když nejste vidět, nikdo se o vás nedozví. Je to takové představení nanečisto, které je jedinečná příprava na networking a různé byznysové představování. Skvěle si natrénujete, jak se prezentovat a zaujmout. Naučíte se, co říct a na co se zaměřit, abyste byli zapamatovatelní.

Umím pozorně poslouchat a ptát se.

Marketing naruby je pohled z druhé strany od někoho nezaujatého, kdo může být jako váš potencionální zákazník. Nejdříve mluvíte hlavně vy a já pozorně poslouchám, přitom si píšu poznámky. Pak vám dám popisnou zpětnou vazbu a tipy, co by se dalo doplnit nebo případně změnit. Já vám nic nenabízím, maximálně se soustředím na vaši nabídku a prezentaci.

Tatu služba je vhodná pro začátečníky i pokročilé podnikatele. Marketing naruby je ideální použít, když zavádíte novou službu nebo produkt. Pomůže vám tak se zamyslet nad tím, jak upravit svoji byznysovou prezentaci. Co vyzdvihnout a zdůraznit. Dostanete podněty přímo pro vás. Je to skvělá prevence proti vašemu myšlenkovému stereotypu. Dostanete nezávislý názor nezaujaté osoby.

Jsem introvert. Takže mám pochopení pro počáteční nesmělost i nervozitu. Moje introvertní povaha mi dala skvělý dar dobrý pozorovací talent. Nemusíte se vůbec ničeho bát. Pomůžu vám a případně vám dodám odvahu, jak se nebát být vidět.

Nedělám záznam, je to o přítomnosti tady a teď. Stejně tak jako na networkingu.

Osvědčil se mi formát 30ti minut. Dokážeme se tak maximálně soustředit a držíme se daného tématu.
Svoji konzultaci si můžete objednat přes messenger nebo rovnou v rezervačním systému Calendly zde.
Cena je 560,- Kč.

 

Marketing naruby_prodejni rozhovor_reference_kristyna vosykova_vera maxova_konzultace_zpetna vazba_nezworking

 

Nápad na tuto službu vzniknul spontánně. Když jsem přemýšlela v čem jsem opravu dobrá, došlo mi, že jsem lepší nákupčí než prodejce. Jsem zvyklá porovnávat si jednotlivé nabídky, naslouchat a dělat si poznámky. Více než 6 let jsem pracovala v nákupním oddělení, kde jsem měla na starosti výběrová řízení a vedla jsem obchodní jednání. Od roku 2019 se pohybuji v on-line prostředí. Mám hodně zkušeností z různých oborů.

Máte nějaké dotazy? Napište mi na messenger nebo e-mail konzultace@marcelavanova.cz.

 

Web_podpnis_Marcela_Vanova_konzultace_projektovy_manazer_kontakt

 

© 2022 Marcela Váňová /  Zásady zpracování / Ochrana osobních údajů / Všeobecné obchodní podmínky