Tipy

Běhání jako čistička hlavy

Máte svoji “čističku”? Já ano, pomáhá mi skvěle udržovat moji životní rovnováhu. Když ji používám, tak mi přichází nové nápady…

Máte svoji “čističku”? Já ano, pomáhá mi skvěle udržovat moji životní rovnováhu. Když ji používám, tak mi přichází nové nápady, cítím se dobře. Pro mě je to také určitá forma meditace. Není nákladná a nemusíte ji nijak složitě zapojovat. Pokračovat ve čtení „Běhání jako čistička hlavy“

Podzimní nabídka konzultací a spolupráce

Není čas ztrácet čas! Jsem tu pro vás a nabízím vám jiný úhel pohledu a nové podněty.

Revize – projdeme spolu, jak to teď vypadá a jaká je vaše ideální představa.

Klíč – identifikujeme prostor ke zlepšení, který odemkne rozvoj i růst. Navrhnu seznam činností, které povedou k větší efektivitě. Zaměřuji se na podstatné a věci, které dávají smysl. Pokračovat ve čtení „Podzimní nabídka konzultací a spolupráce“

Potřebujete kormidlo k vašemu projektu?

Nabídka spolupráce 🌀 PROJEKTY ➡ Revize / Podpora / Motivace 🌀
Ukážu vám směry, kterými můžeme plout. Budu kapitánem i důstojníkem, nebojím se však být ani výkonnou posádkou.
Kryju vám záda. Jsem vaše podporovatelka a také motivátorka. Pojďte se nalodit.

Nabídka spolupráce k vašemu projektu. Ukážu vám směry, kterými můžeme plout. Budu kapitánem i důstojníkem, nebojím se však být ani výkonnou posádkou, když to situace vyžaduje, přiložím klidně i polínko, aby plavba pokračovala.

Loď nenechám nikdy potopit. Vždy najdeme společné řešení.

Pokračovat ve čtení „Potřebujete kormidlo k vašemu projektu?“

Jak se cítí introvert, když je vidět?

Došlo mi, že strach, který cítím, mě nechrání před něčím nebezpečným, ale jen mě brzdí a blokuje mi cestu, po níž chci jít.

Ingrid vím, že jsi introvert a zároveň jsi dokázala raketový vzestup na měsíc. Tvoje publicita míří ke hvězdám. Teď jsi vidět úplně všude.

1, Jak se seznámily dvě introvertky?

Více než před rokem mě na facebooku zaujala žena ve fialkovém tričku s papíry v ruce. Byla to Ingrid Dach copywriterka.

Napsaly jsme si pár zpráv. Zjistily jsme tak, že mámě hodně společného. Obě jsme introvertky, které se začínají ukazovat světu a vystupují ze své ulity. Dokonce jsem na jaře využila její nabídku na konzultaci. Byl to velmi milý a příjemný rozhovor.

2, Jak jsi dokázala překonat vnitřní zábrany být vidět?

Především jsem měla velkou motivaci. Vnímala jsem, že mám co říct, že chci oslovit více žen, které souzní s mým přístupem k prodejním textům a k marketingu.

Došlo mi, že strach, který cítím, mě nechrání před něčím nebezpečným, ale jen mě brzdí a blokuje mi cestu, po níž chci jít. Pokračovat ve čtení „Jak se cítí introvert, když je vidět?“

Ťuk, ťuk, co to je? Jak zkrotit emoce i nemoce

EFT pomáhá zkrotit hlavně naše emoce ale i nemoce. S EFT nic není nemožné. Každá překážka se dá odstranit. Stačí to jen zkusit.

Ahoj Katko, jsem ráda, že mám příležitost zeptat se Tě na tvoji cestu k EFT. Těším se na novou inspiraci. Zatím mám jen pár zkušeností a povrchní informace.

Sama jsem měla příležitost se s metodou seznámit díky náhodě. Byla jsem na přednášce o vědomém rodičovství, kde jsem si nakonec dodala odvahu, přestože jsem introvert, a přihlásila se jako médium.

EFT pomáhá překonat vnitřní strach.

Pokračovat ve čtení „Ťuk, ťuk, co to je? Jak zkrotit emoce i nemoce“

Bojím se, jak překonat strach

Vnitřní strach byl moc veliký, paralyzoval mě. Obula jsem si brusle, ony se samy rozjely. To mě vyděsilo.

 

Zkoušíte rádi nové věci? Já už ano. Trénuji si tak vlastní odolnost, odvahu a překonávání strachu.

Zkoušení nového Trénink odolnosti a překonání strachu

Pokračovat ve čtení „Bojím se, jak překonat strach“

Nebyla jsem němá

Stydíte se? Nechcete mluvit? Tohle moc dobře znám, když jsem byla malá holka vůbec jsem nechtěla mluvit s cizími lidmi. Raději jsem ve společnosti mlčela. Měla jsem kolem sebe takovou pomyslnou obrannou bublinu. Pokračovat ve čtení „Nebyla jsem němá“

Pomoc blog – jen to ne!

Já a psát blog. Zveřejnit, co si myslím. Napsat něco víc, než je nákupní seznam nebo poznámku do diáře. Kdyby mi tohle někdo řekl před rokem, myslela bych si, že totálně zešílel. To je přeci nesmysl. Proč bych já introvert měla psát? Vždyť to vůbec neumím.

Když se mě zeptáte dnes řeknu: „A PROČ NE“.

Ve škole jsem doslova nenáviděla psaní. Psát sloh pro mě bylo za trest. Byla to pro mě noční můra. Daleko radši jsem dělala větný rozbor. Větný rozbor má řád, dělá se podle pravidel. Není nutné být kreativní. Je to suchá teorie. Nemusím se nijak projevit sama za sebe.

Pokračovat ve čtení „Pomoc blog – jen to ne!“

© 2022 Marcela Váňová /  Zásady zpracování / Ochrana osobních údajů / Všeobecné obchodní podmínky