Potřebujete kormidlo k vašemu projektu?

Nabídka spolupráce 🌀 PROJEKTY ➡ Revize / Podpora / Motivace 🌀
Ukážu vám směry, kterými můžeme plout. Budu kapitánem i důstojníkem, nebojím se však být ani výkonnou posádkou.
Kryju vám záda. Jsem vaše podporovatelka a také motivátorka. Pojďte se nalodit.

Kormidlo_uvodni-fotka_spoluprace_revize_podpora_motivace_marcela_vanova

Nabídka spolupráce k vašemu projektu. Ukážu vám směry, kterými můžeme plout. Budu kapitánem i důstojníkem, nebojím se však být ani výkonnou posádkou, když to situace vyžaduje, přiložím klidně i polínko, aby plavba pokračovala.

Loď nenechám nikdy potopit. Vždy najdeme společné řešení.

Mám výhodu, že jsem pracovala ve velkých korporátech na různých pozicích. Takže se jen tak něčeho nezaleknu. Taky jsem si prožila pár osobních krizí. Naučila jsem se trpělivosti, empatii. Nedělám ukvapené závěry, beru si čas na rozmyšlenou.

Umím věci řešit s nadhledem. Velmi dobře reaguji na podněty, napadají mě pak skvělé nápady. Podnět funguje jako spouštěč, je to takové kouzelné tlačítko. Mozek mi po něm začíná generovat nápady.

Hlavní body z mojí korporátní pracovní historie:

🌀 11 let jsem pracovala ve velké korporátní firmě, hodně komunikovala se zaměstnanci i dodavateli. Celkem jsem v korpárech byla 13 let.
✨ 2x jsem přestěhovala společnost. Byla jsem styčný důstojník projektového týmu.
6 let jsem byla součástí Nákupního oddělení, kde jsem vedla jednání s dodavateli, zpracovávala výběrová řízení (takové mini projekty).
🌀 2 roky jsem školila vstupní školení pro nové zaměstnance (nákupní software a směrnice). Tohle mě naučilo hodně. Školení jsem operativně upravovala podle potřeb účastníků, bylo pro asistentky i jejich manažery.

Ráda spolupracuji, nejsem solitér. Vyhovuje mi práce v modelu akce a reakce. 

Jsem zvyklá si dělat poznámky. Myšlenky a nápady si postupně zaznamenávám. Využívám různé způsoby podle toho, kde zrovna jsem. V mobilu jsou to poznámky, záznamník a nově i Trello. Teď jsem si místo záznamníku oblíbila zapisování přes mluvené slovo. Skvěle to šetří čas. Mobil rovnou převádí moje slova na text. Je to praktická vychytávka.

Jako hlavní pomůcku mám pořád papír a tužku. Jsem totiž vizuální analytický typ. Mám ráda, když na první pohled vidím, o co se jedná. To je taky důvod, proč nepíšu dlouhé jednolité texty. Z těch totiž přímo šílím. Dokážu však najít to podstatné, když je potřeba.

Přehlednost a efektivita je u mě na prvním místě.
Věci, které dělám, mi musí dávat smysl. Kladu si otázky: „Proč“? 

Když si píšu poznámky. Vždy dodržuji určitou strukturu, odrážky a zvýraznění textu. Tohle mám už od základky. Pomáhá mi to, jednoduše se orientovat a pamatovat si informace. Ve škole jsem kdysi říkala, že mám nedokonalou fotografickou paměť. Věděla jsem přesně, kde v sešitu to mám zaznamenané a jak zvýrazněné.

Používám Trello, abych neztratila směr. Odkazy na dokumenty a úkoly mám tedy hned k dispozici. Trello mám i v mobilu, protože ten je vždy se mnou.

Mám zkušenosti se spoustou projektů. Absolvovala jsem mnoho školení o komunikaci, vyjednávání, asertivitě. Naučila jsem se tam zaměřit se na podstatné a věci řešit efektivně, protože nemá smysl zabývat se něčím, co nepřináší zisk nebo uspokojení z dobře odvedené práce.

Komunikace není, to co slyšíme nebo čteme, ale to co si uvědomíme a jak to vnímáme.  Každý si totiž pod stejnými slovy může představit úplně odlišnou věc, proto je důležitá rekapitulace vlastními slovy. Udělám tedy líp, když se ptám, abych věděla, co mám dělat.

Teď to podstatné a hlavní ➡ moje nabídka konzultací:
🌀 Revize projektu
✨ Pomoc s projektem
🌀 Spolupráce na projektu

Jak to bude prakticky:
1, Projdu s Vámi co se povedlo x nepovedlo.
2, Nastavíme si priority, co je důležité a přináší efekt.
3, Budu o Vás pečovat a zvyšovat tvůrčí energii, když přijdou osobní propady.
4, Nastavím Vám zrcadlo. Řeknu svůj názor, jak to vidím upřímně a bez zbytečných kudrlinek.
5, Budeme spolu tvořit tým. Když se domluvíme, zkontroluji texty, připravím tipy na fcb příspěvky, rozplánuji úkoly na jednotlivé kroky, budu hlídat a jemně upozorňovat na jejich plnění. Opravdu přiložím ruku k dílu.

Ceník:
🌀  800,- Kč / hodina (cena zahrnuje moji přípravu)
✨ 1 999,- Kč / 3×3 hodiny (balíček konzultací)
🌀  Dohoda o ceně (měsíční / úkolový paušál)
* 15 minut zdarma – seznamovací rozhovor
** V konzultaci si platíte mojí přidanou hodnotu a energii, kterou práci věnuji.

Máte zájem o více informací? Potřebujete mě nejdříve trochu poznat. Napište mi zprávu nebo nebo e-mail (konzultace@marcelavanova.cz) a domluvíme si poznávací rozhovor.

Můj cíl je dosažení win-win ➡ každý z nás bude spokojen s výsledkem.

Kryju vám záda. Jsem vaše podporovatelka a také motivátorka.

Těším na na společnou plavbu.

Pojďte se nalodit.

marcela_vanova_konzultace_nabidka_motivace

Autor: Marcela Váňová

Introvertka s jemnou a někdy i rebelskou duší. Na sobě demonstruji, že změna vnitřního nastavení je možná. Všechno má svůj rub i líc. Podporuji, motivuji a inspiruji k zamyšlení nad svým životem. Můj příběh si přečtěte zde>>

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2022 Marcela Váňová /  Zásady zpracování / Ochrana osobních údajů / Všeobecné obchodní podmínky